Pon - Pt 08:00 - 16:00 / Sob-Nd nieczynne biuro@revitamed.pl
Certyfikat ISO Logo UE
Godni zaufania
23 lata doświadczenia
Kompleksowi w leczeniu
4 przychodnie, w tym: POZ-ty i poradnie specjalistyczne

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

W piątek 1 października w Strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu obchodzony był „Zabrzański Dzień Seniora”. Głównym organizatorem wydarzenia było Miasto Zabrze. Revitamed Sp. z o.o. został zaproszony i brał udział w tym wydarzeniu jako wystawca.

Impreza organizowana jest każdego roku, biorą w niej udział różnego rodzaju placówki i firmy działające na terenie miasta. Dopisała nam wspaniała, słoneczna pogoda a uczestnicy chętnie odwiedzali nasze stoisko i dyskutowali o swoich problemach zdrowotnych oraz w jaki sposób Revitamed może im pomóc w poprawie kondycji zdrowotnej i zwiększeniu jakości życia. Naszym reprezentantem było Centrum Zdrowia Rodziny, zlokalizowane przy ul. Majnusza 4, które w swojej ofercie ma szereg usług dedykowanych Seniorom.

Dużym zainteresowaniem cieszył się projekt: Dzienny Dom Opieki Medycznej obejmujący stacjonarne usługi rehabilitacyjne, opiekę zespołu medycznego, terapię zajęciową itp. oraz projekt: Usługi Opiekuńcze, Asystenckie i Rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych świadczone w domu pacjenta oraz w „Klubie Seniora”. Na stoisku Revitamedu Seniorzy mogli zmierzyć ciśnienie krwi, poczęstować się słodkościami oraz uzyskać informacje o naszych usługach, które mogą im pomóc polepszyć kondycję zdrowotną i funkcjonowanie w codziennym życiu. Prezentowane były prace wykonane przez uczestników projektów w ramach terapii zajęciowej. Bardzo podobały się one osobom, które odwiedzały nasze stoisko i otrzymywały je od nas na pamiątkę.

Więcej informacji o ofercie przeznaczonej dla Seniorów, osób niepełnosprawnych i niesamodzielnych można uzyskać pod nr telefonu:

505 388 026 i 668 699 685

dzień seniora revitamed zabrze
dzień seniora revitamed zabrze 2
dofinansowanie

Related Posts

Skip to content