Pon - Pt 08:00 - 16:00 / Sob-Nd nieczynne biuro@revitamed.pl
Certyfikat ISO Logo UE
Godni zaufania
23 lata doświadczenia
Kompleksowi w leczeniu
4 przychodnie, w tym: POZ-ty i poradnie specjalistyczne

Masaże

Oferta naszego gabinetu obejmuje również szereg różnego typu masaży, wykonywanych przez pracowników o kwalifikacjach potwierdzonych stosownymi certyfikatami. Zabiegi tego rodzaju stanowią świetne uzupełnienie rozmaitych terapii, integrując tym samym działanie poszczególnych partii naszego organizmu. Zakres naszych usług obejmuje między innymi sesje typowo relaksacyjne, które w udany sposób łączą w sobie aspekt regeneracji ciała oraz umysłu, a także drenaż limfatyczny.

Masaże — limfatyczny oraz relaksacyjny

Podstawą masażu limfatycznego są specjalne techniki i schematy ruchów, których celem jest poprawa krążenia chłonki, która zalega wewnątrz naczyń limfatycznych w naszym ciele. Zabieg tego rodzaju prowadzi do zmniejszenie obrzęku oraz poprawy jędrności skóry. Zaleca się go przede wszystkim osobom cierpiącym na dolegliwości układu żylnego oraz tym, których praca zakłada spędzanie wielu godzin w pozycji stojącej. Jest to również skuteczny sposób na regenerację zmęczonych mięśni po wysiłku fizycznym, dlatego cieszy się popularnością także wśród sportowców.

W ramach zabiegów świadczonych przez nasz gabinet znajdą Państwo również szereg masaży relaksacyjnych, które pomogą odbudować siły i ukoić nerwy po ciężkim dniu. Podstawowym celem zabiegów z tej kategorii jest redukcja napięcia mięśniowo-nerwowego, które przekłada się również na obniżenie poziomu stresu oraz ogólnego rozdrażnienia. Regularne sesje relaksacyjne przyczyniają się również do poprawy ukrwienia ciała, regeneracji mięśni oraz pobudzenia metabolizmu, dlatego jest to korzystne rozwiązanie w kontekście modelowania sylwetki.

Sesje relaksacyjne i drenaż limfatyczny — Zabrze

Szczegółowy wykaz masaży, które wchodzą w skład zabiegów wykonywanych przez nasz gabinet, dostępny jest w ramach odpowiedniej sekcji naszej strony internetowej. W celu umówienia się na sesję zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania lub wątpliwości odnośnie samego zabiegu lub spraw natury organizacyjnej.

Skip to content