Pon - Pt 08:00 - 16:00 / Sob-Nd nieczynne biuro@revitamed.pl
Certyfikat ISO Logo UE
Godni zaufania
23 lata doświadczenia
Kompleksowi w leczeniu
4 przychodnie, w tym: POZ-ty i poradnie specjalistyczne

AKTUALNOŚCI

Praca dla pielęgniarki na etat

Zatrudnimy pielęgniarki do pracy w POZ na etat.
Czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy Wam – naszym Pacjentom, Lekarzom, Pracownikom, Współpracownikom i Przyjaciołom – radosnych chwil w gronie rodzinnym, smacznego jajka, mokrego dyngusa, spokoju ducha, wiary w ludzi oraz mnóstwa wiosennego słońca!
Czytaj więcej

Nasz stomatolog w ZnanyLekarz.pl

Miło nam poinformować, iż udostępniliśmy możliwość rejestracji wizyt stomatologicznych za pomocą serwisu ZnanyLekarz.pl. Zapraszamy do korzystania z tej wygodnej opcji!
Czytaj więcej

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Zespół przychodni Revitamed życzy Państwu Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a także spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku!
Czytaj więcej
Informacja - Przychodnia Zabrze

Gabinet Stomatologiczny – przerwa świąteczna

Informujemy, że w okresie od 22.12.2022 do 05.01.2023 Gabinet Stomatologiczny będzie nieczynny.
Czytaj więcej
Informacja - Przychodnia Zabrze

Problem z dodzwonieniem się na telefony stacjonarne

Informujemy ze w 09.12.2022 r. może wystąpić problem z dodzwonieniem się na telefony stacjonarne przychodni ul. Kondratowicza 1c oraz na rejestrację stomatologii. Prosimy o kontaktowanie się na numery komórkowe: 609440900, 693308052. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej
Informacja - Przychodnia Zabrze

Zwiększyliśmy dostępność lekarzy

Informujemy, że od listopada zwiększyliśmy dostępność lekarzy dla dorosłych i dzieci w POZ. W poradni przy ul. Wolności 502 przyjmuje nowozatrudniony lekarz Katarzyna Armatys-Klag. W poradni przy ul. Kondratowicza 1c przyjmują nowozatrudnieni lekarze Krzysztof Duda-spec. chorób płuc oraz Kamil Musik. Zapraszamy do umawiania wizyt.
Czytaj więcej
revitamed oferta pracy

Oferta pracy – lekarz medycyny rodzinnej

Revitamed sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu poszukuje lekarza medycyny rodzinnej (dzieci i dorośli) do współpracy w jednostce II Filia Przychodni Nasza Rodzina w Zabrzu ul. Kondratowicza 1c. Rodzaj umowy i stawka do uzgodnienia. Zapraszamy do kontaktu: biuro@revitamed.pl 660 459 864
Czytaj więcej
Informacja - Przychodnia Zabrze

Centrum Zdrowia Rodziny zostało zamknięte

Z przykrością informujemy, iż z dniem 29.07.2022 r. placówka CENTRUM ZDROWIA RODZINY przy ul. Majnusza 4 w Zabrzu została zamknięta. Zapraszamy do naszych pozostałych placówek.
Czytaj więcej
Skip to content