Praca

Poszukujemy do współpracy osób na stanowisko:

OPIEKUN MEDYCZNY

Zakres obowiązków:

  • Praca głównie z osobami starszymi
  • Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i opiekuńczych
  • Opieka nad osobami starszymi
  • Asystowanie w czynnościach dnia codziennego: higiena osobista, karmienie, ubieranie, zakupy

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe (ukończony kurs dla opiekunów osób starszych, opiekunów medycznych)
  • Cierpliwości, wyrozumiałości, empatii i zrozumienia dla drugiej osoby,
  • Życzliwości, uczciwości, sumienności, otwartości

Mile widziane (nie jest to warunek konieczny):

  • Prawo jazdy kat. B + samochód
  • Działalność gospodarcza
  • Osoby z Zabrza i okolic

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość wypracowania 'swojej marki'
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w stabilnej firmie

CV proszę wysłać na adres: czr@revitamed.pl

 Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Centrum Zdrowia Rodziny
ul. Majnusza 4
41-800 Zabrze